Pomorskie Centrum Reumatologiczne O nas Aktualności Nowoczesne platformy rehabilitacyjne w naszym szpitalu

Nowoczesne platformy rehabilitacyjne w naszym szpitalu

Pomorskie Centrum Reumatologiczne w Sopocie ma dla Państwa do zaoferowania nowoczesne platformy rehabilitacyjne, umożliwiające diagnozowanie i trening pacjentów z różnymi schorzeniami min. ortopedycznymi, neurologicznymi, reumatologicznymi.

System Platform ACX.rehab to nowoczesna rehabilitacja i diagnostyka, połączona z interaktywna zabawą w wirtualnej rzeczywistości, łącząca klasyczne, sprawdzone metody terapeutyczne z nowoczesną technologia.


Urządzenie pomagają zwiększyć sprawność pacjentów po urazach, udarach, chorujących na stwardnienie rozsiane, chorobę Parkinsona i cierpiących na dysfunkcje nerwowo- mięśniowe. Ponadto przyspiesza rekonwalescencję po złamaniach i skręceniach stawów oraz po endoprotezoplastyce.

Rehabilitacja Pacjentów z wykorzystaniem platform wpływa na poprawę stabilności i zmysłu równowagi oraz utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Poprawa stabilizacji stawów poprzez reedukację proprioceptywną.  Urządzenia pomagają w nauce prawidłowego obciążenia kończyn. Dzięki pracy na platformach uzyskujemy zwiększenie zakresów ruchów, poprawę koordynacji,czucia głębokiego oraz zwiększenie siły i wytrzymałości mięśniowej.


Do  dyspozycji oferujemy platformy: Alfa, Gamma, Sigma, Kinect, Vextis mini, Telko.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i sprawdzenia skuteczności terapii z ich wykorzystaniem.

Więcej informacji i zgłoszenia 58 555 76 04 lub 503 803 318.