Przeglądasz stronę znajdującą się w archiwum.

Treść może być nieaktualna!

Turnusy rehabilitacyjne

SeaSide Sopot we współpracy z Pomorskim Centrum Reumatologicznym w Sopocie oferuje Państwu turnusy rehabilitacyjne w kameralnym obiekcie tuż przy plaży, z przepięknym widokiem od strony morza, zaledwie 100 metrów od sopockiego molo. Wyjątkowa czystość i gościnność są u nas na porządku dziennym.

SeaSide Sopot ugości Państwa w pokojach jednoosobowych lub dwuosobowych. Są to noclegi najbliżej sopockiego molo i plaży. Kawa z ekspresu jest dla Gości nieograniczona. Przeprowadzony na początku 2021 roku generalny remont zdecydowanie podniósł elegancję, funkcjonalność i wygodę w pokojach.

Każdy pokój ma własną łazienkę z prysznicem, telewizor, bardzo wygodne łóżka, dostęp do WiFi (bezpłatny dla Gości). Po przyjeździe czekają na Państwa kosmetyki powitalne, ręczniki, świeża pościel i smaczna kawa a miła załoga recepcji przychyli Państwu nieba i pomoże we wszystkim.

Sprawdzić dostępny termin lub wejdź na stronę https://seasidesopot.com. Tam też są zdjęcia pokoi. Zachęcamy!

W przypadku korzystania w sezonie letnim z co najmniej 3 noclegów, SeaSide Sopot oferuje specjalny rabat w oddalonej o 200 metrów wzdłuż plaży restauracji Dorsz&Przyjaciele!

Więcej informacji i pełna oferta turnusu na stronie www!