Masaże

Masaż klasyczny

Najczęściej stosowany zabieg fizjoterapeutyczny wykonywany przez masażystę. Działa na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, stawy, układ krążenia oraz układ nerwowy.

Hydromasaż suchy - AQUAMED

Masaż mechaniczny na nowoczesnym łóżku wodnym, dający pełny relaks i rozluźnienie napiętych mięśni. 50 programów umożliwia wybór masażu na dowolną partię ciała, o różnej sile nacisku i dowolnie wybranej prędkości.

Pneumatyczny masaż limfatyczny

Masaż wspomagający wydolność układu limfatycznego i krążenia obwodowego poprzez sprężone powietrze w komorach mankietów masujących kkg lub kkd.

Masaż wibracyjny - AQUAVIBRON

Masaż wykonywany aparatem Aquavibron wytwarzający impulsy dostosowane do organizmu ludzkiego. Spełnia on rolę masażu rehabilitacyjnego i regeneracyjnego.

Hydromasaż

Kąpiel pobudzająca układ krążenia, rozluźniająca ciało i sprzyjająca odnowie biologicznej. Strumienie wody wyrzucane pod ciśnieniem z dysz umieszczonych w wannie powodują pełen relaks i sprzyjają pozbyciu się cellulitu.

Masaż podwodny

Wykonywany przez terapeutę masaż w wannie za pomocą strumienia wody o cisnieniu 1-4 atm. Powoduje przekrwienie tkanek, łagodzi dolegliwości bólowe zwłaszcza kręgosłupa, obręczy biodrowej i barkowej, daje rozluźnienie tkanek. Działanie odchudzające i pomocne w walce z cellulitem.